Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Infolinka: 8-18 hod. (Po-Pá)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Články od vody
  3. Jarní ledová voda ( článek 2021 )
01.04.2021

Jarní ledová voda ( článek 2021 )

V polovině března jsme se s kolegou vydali na první letošní vycházku. Naplánovali jsme si, že zkusíme o víkendu štěstí na naší oblíbené pískovně. Věděli jsme, že to nebude nic lehkého, protože předpověď počasí nestála při nás a přes noc ze soboty na neděli mělo být -8 °C, ale nenechali jsme se odradit a vyrazili k vodě.

Vybrané lovné místo jsme si zakrmili pár hrstmi boilies ChilliBomb a TopCorn. Na jeden prut jsme každý nastražil sólo kuličku ChilliBomba na druhý Ronnie Rig s plovkou TopCornu. Voda měla okolo 3°C, a proto jsme si byli vědomi toho, že celá výprava může být pouze o jediném záběru a rozhodli jsme se nic nepodcenit.

Přes den se pruty ani nehnuly, ale pak v půl desáté večer to konečně přišlo. Ozval se hlásič a rozjel se mi prut, na kterém jsem měl nastraženou kuličku ChilliBombu. Po kratším souboji mně kolega úspěšně podebírá krásného lysce o váze rovných 10kg.

Po rychlém focení rybu šetrně vracíme zpět do jejího přirozeného prostředí a jdeme se ohřát do spacáku. Na první rybu sezóny naprostá paráda! Spokojeně usínáme a v duchu nás hřeje super úlovek. V neděli ráno jde do vody to samé, ale bohužel nepříznivé počasí nás ještě před obědem vyhání domů...

První vycházku hodnotíme jako úspěšnou, i když přinesla pouze jednu rybu. Vzhledem k tomu, jaké ale panovalo proměnlivé počasí se to se dalo očekávat. Přejeme Vám spoustu hezký chvil strávených u vody a zase někdy příště u dalšího článku.

Jsme Carpteam 20+ a chytáme BioTop!

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
© Copyright 2022 | BioTop baits s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz