Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Infolinka: 8-18 hod. (Po-Pá)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Články od vody
  3. Podzimní 24 hodinovka s BioTopem by Vendel ( článek 2020 )
04.10.2020

Podzimní 24 hodinovka s BioTopem by Vendel ( článek 2020 )

Tak jsem se opět po několika měsících vydal k vodě. Bohužel pracovní vytížení mi nedovoluje být u vody tak často a dlouho, jak bych si přál a proto jsem se rozhodl vyrazit na jednu místní soukromou pískovnu na 24 hodin. Naházel jsem bagáž do auta, člun na střechu auta, boilies zalil bosterem od našeho šéfkuchaře a vydal jsem se na cestu.

Před lety jsem si tam parádně zachytal a proto jsem měl dopředu vymyšlenou taktiku, která spočívala v zavážení montáží do cestiček v rostlinách („vodní mor“).

Po příjezdu k vodě na mě ale čekalo nemilé překvapení. Voda byla oproti původní hladině dole asi o metr, po vodních rostlinách ani stopy a voda zelená jako brčál. No nic, už jsem tu, tak jdu bojovat, člun do vody a jedu si to oťukat. Na protějším břehu ve vzdálenosti asi 100 metrů jsem si našel pískovou lavici, kam jsem odvozil montáže a ke každé přihodil lopatku zaboosterovaného CreamyKrillu.

Bohužel následovala další rána… Každou půl hodinu jsem měl na háčku kapra velikosti K3…. Buď se tam pověsil anebo mi to hejno jemu podobných syčáků totálně zamotalo.

Co teď? Převážet každých 40 minut se mi vážně nechtělo, takže jsem vyměnil svoje 10ft proutky za 12ft Soniky, abych mohl pohodlně nahazovat na stometrovou vzdálenost a pod háček nastražil dvě kuličky ChilliBombu.

Záběry trochu ustaly, ale i tak jsem v noci vytáhl pouze pár kaprů do 5 kg.

Bohužel množství malých kaprů na tomhle revíru bylo tak velké, že lepší ryba prostě neměla šanci se k mé nástraze dostat. Naštěstí jsem byl za svoji trpělivost a neustálé přehazování odměněn těsně před odjezdem, kdy už jsem měl téměř vše sbalené a zbývalo jen vyndat pruty. Přichází záběr!

Při zdolávání se mi naneštěstí ještě zamotal do druhého stále nahozeného prutu a já si do poslední chvíle myslel, že jsem chytil „kočku“. Byl to ale dlouhý šupináč, díky kterému se na tenhle revír rád vrátím.

Tentokrát již s trochu jinou taktikou.

Ať vám to jezdí…

Vendel

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
© Copyright 2022 | BioTop baits s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz